HAKKIMIZDA

GÜL ÇELİK METAL 2004 YILINDA KURULMUŞTUR. GENELLİKLE İNŞAAT, DENİZCİLİK VE AĞIR SANAYİ SEKTÖRLERİNE
ÜRÜN TEDARİK ETMEKTEDİR.

Gül Çelİk Metal

Gül Çelik Metal 2004 yılında kurulmuştur. Genellikle inşaat, denizcilik ve ağır sanayi sektörlerine ürün tedarik etmektedir. Türkiye genelinde tersaneler, inşaat alanları, marinalar ve sanayi sitelerine hizmet vererek sektöründe sahip olduğu tecrübeyi devamlı arttırmıştır.

Kablo çekme çoraplarımız galvanizli çelik halattan üretilmiştir (Paslanmayı Önler). Her çapta kabloya uygun ölçüde bulunmaktadır. İsteğinize göre özel, istediğiniz uzunlukta kablo çekme çorapları üretiyoruz. Kablo çekme çoraplarımız uygun fiyatta olup kalitelidir.

Kablo çekme çorapları bir ucu göz şeklinde pres basılmış, diğer ucu boru şeklinde ve kabloyu saracak şekilde tasarlanmıştır. Genel kullanım alanları yer altı ve havai kabloların çekilmesinde kullanılmaktadır. Halat ile kabloyu çekecek iş makinesi arasında bağlantı vazifesi görmektedir. Konik şekilde genişleyen kabloyu saran gövdesi sayesinde kabloya zarar vermeden güvenli bir şekilde kablo çekme işlemini sağlar. Kablo çorapları genelde galvanizli halat dan imal edilmektedir. Fakat istenildiği takdirde paslanmaz halattan da imal edilebilmektedir.


Kalİtelİ ürün ve hİzmet anlayışı temel İlkemİzdİr. Sektörün İhtİyaçlarına teknİk ve kalİtelİ çözümler üretmek İçİn çalışıyoruz.Mİsyonumuz

Kablo çorapları alanında, tüm müşterilerimize en uygun fiyatla, kaliteli ürünleri sunarak, müşterilerimize en yüksek katma değeri sağlamaktır.

Vİzyonumuz

Gül Çelik Metal olarak müşteri odaklı yaklaşım ve çalışan personelimizle birlikte, sektöre sürekli değer katan bir şirket olmak.

Kalİte Polİtİkamız

“Memnun müşteri, Sadık Müşteri” prensibiyle çalışan firmamız hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda yerine getirmektedir. Bunu yaparken toplumun yararına, rekabet şartlarına, güvenliğe, güvenirliliğe, ilgili standart ve kanuni şartlara azami ölçüde önem vermektedir.